Elementy zabezpieczające

Nasz asortyment elementów zabezpieczających to przede wszystkim funkcjonalne pierścienie osadcze — Segery. W asortymencie posiadamy jednak również płytki osadcze DIN 6799 czernione i fosfatowane ze stali sprężystej, kołki, wpusty, zawleczki i przetyczki. Zapewniamy szeroki wybór profesjonalnych akcesoriów, odpowiadających za zabezpieczanie łożysk, tarcz, kół zębatych, a także innych komponentów maszyn i urządzeń działających na liniach produkcyjnych, montażowych czy transportowych.

Kołki, zawleczki, wpusty i pierścienie

Pierścienie Segera oraz inne elementy zabezpieczające zapobiegają przesuwaniu się rozmaitych części mechanizmów. Jest to więc gwarancja bezpiecznej i skutecznej pracy maszyn w każdych warunkach, nawet przy dużej intensywności. Ważna jest zatem ich trwałość oraz jakość wykonania. Proponowane przez firmę Walor artykuły spełniają najwyższe normy i światowe standardy. To produkty o bardzo szerokim zastosowaniu, używane w wielu gałęziach przemysłu.

W celu uzyskania szerszych informacji na temat pierścieni Segera, płytek osadczych i pozostałych produktów, zachęcamy do kliknięcia w miniaturki poniżej. Służymy również pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiednich komponentów.

Zapraszamy do współpracy z firmą Walor.

There are 927 products.

Showing 1-24 of 927 item(s)

Active filters