Złącza hydrauliczne

Niezwykle istotną częścią oferty naszej firmy jest sprzedaż złącz hydraulicznych, których zadaniem jest łączenie poszczególnych części w systemach hydraulicznych i pneumatycznych, jak również w układach, w których wykorzystuje się siłowniki, zawory itp. W naszym asortymencie znajdują się komponenty o różnych kształtach i rozmiarach, w tym między innymi adaptory wysokociśnieniowe o podwyższonej wytrzymałości.

Najwyższa jakość wykonania oraz doskonałe surowce są gwarantem ich długiego oraz bezawaryjnego użytkowania. Aby zadowolić klientów kładziemy nacisk na współpracę z renomowanymi producentami, którzy specjalizują się w tej niezwykle precyzyjnej dziedzinie, jaką jest hydraulika siłowa. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom dokładnie takie złączki hydrauliczne oraz inne elementy hydrauliki siłowej, jakich potrzebują. Jeśli nie posiadają Państwo narzędzi do montażu złączek i innych części przemysłowych, to zachęcamy do zaopatrzenia się w naszym sklepie.

Szeroki wybór złączek hydraulicznych

Złącza hydrauliczne są bardzo wszechstronnymi produktami o zastosowaniu głównie przemysłowym. Nasza firma dysponuje szeroką gamą produktów o najrozmaitszych parametrach, funkcjonalnych i przystosowanych do pracy w zróżnicowanych warunkach. Wszystkie złączki są wyprodukowanie zgodnie z rygorystycznymi polskimi i europejskimi normami.


Sprzedajemy złączki hydrauliczne o następującej charakterystyce:

  • złączki proste;
  • złączki kolankowe;
  • korki;
  • nakrętki;
  • inne elementy służące do budowy różnego rodzaju mechanizmów.

Nieustanie dbamy o atrakcyjność naszego asortymentu, dopasowując ofertę do potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu oraz uważanej lektury naszej strony internetowej w celu zapoznania się z całościową ofertą firmy Walor dotyczącą części przemysłowych. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą również na wszystkie Państwa pytania, pomogą dokonać odpowiedniego wyboru produktów i udzielą fachowych porad. Zapraszamy do współpracy!

There are 261 products.

Showing 1-24 of 261 item(s)

Active filters