Łańcuchy napędowe i łańcuchy rolkowe

Oferujemy łańcuchy napędowe i rolkowe w niemal każdym typie, które zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi i amerykańskimi. Poszczególne łańcuchy różnią się między sobą poziomem wytrzymałości. Do ich produkcji wykorzystano wysokogatunkową stal hartowaną lub ulepszaną cieplnie. Na specjalne życzenie Klientów dostarczamy również łańcuchy ze stali nierdzewnej. Wszystkie te materiały są odporne na korozje. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat oferty.

Oferta łańcuchów rolkowych

Łańcuchy rolkowe posiadają uniwersalne zastosowanie, zarówno w przemyśle, jak i rolnictwie. Ich konstrukcje są trwałe, ponieważ do ich produkcji wykorzystano odporne na duże obciążenia rolki. Podkategorią tych łańcuchów jest model tulejkowo-rolkowy.

Oferujemy łańcuchy rolkowe NAK TECHNOLOGY::
• jedno-, dwu- i trzyrzędowe w zakresie podziałek od 1/4" do 1 1/2",
• standardowe i wzmacniane H - wykonane w standardzie BS i ANSI,
• dostępne wymiary: 04B, 05B, 06B, 08B, 10B, 12B, 16B, 16BX, 20B, 24B, 08A, 10A, 12A, 16A, 20A, CA650
• ogniwa złączne o powyższych wymiarach: proste z zamkiem sprężynowym lub zawleczkami, wygięte – półogniwo.

Oferta łańcuchów napędowych

W naszej ofercie znajdą Państwo łańcuchy napędowe wyróżniające się długą żywotnością i dynamicznym prężeniem, które zapobiega zbytniemu rozciąganiu się pasma. Sprzedajemy m.in. modele przystosowane do stosowania przy dużych obciążeniach. Oferujemy także łańcuchy napędowe przystosowane do pracy w trudnych warunkach, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Model ten znajduje zastosowanie m.in. w miejscach narażonych na działanie wody, zasad i kwasów. Sprzedajemy także łańcuchy napędowe niklowane i ocynkowane, wyróżniające się odpornością na skrajne temperatury. Ponadto posiadamy modele o dodatkowo wzmocnionej powierzchni, wyjątkowo odporne na pyły zanieczyszczeń.

There are 316 products.

Showing 1-24 of 316 item(s)

Active filters