Opaski Ślimakowe

W szerokim asortymencie firmy Walor znajdują się funkcjonalne opaski ślimakowe DIN 3017-4. Produkujemy taśmy o zróżnicowanych parametrach: szerokości 9 oraz 12 milimetrów i średnicach od 6 do 240 milimetrów. Klienci mają do wyboru modele w wersji ocynkowanej lub wykonane ze stali nierdzewnej. Oferujemy modele z asymetrycznym uzębieniem oraz zaokrąglonymi i zagiętymi ku górze brzegami, które chronią przewody przed uszkodzeniami. Ząbki, które są umieszczone na całej długości obejmu umożliwiają precyzyjne dopasowanie opasek do rozmiarów wiązek.

Opaski dostosowane do pracy w trudnych warunkach

Opaski ślimakowe są elementami przystosowanymi do pracy w wymagających warunkach, które instaluje się w przewodach elastycznych, kabli, węży oraz rurek w połączeniach instalacji wodnych, gazowych i powietrznych. Ze względu na możliwość łączenia przewodów w instalacjach budynków mieszkalnych oraz użytkowych słusznie są postrzegane jako bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązania. Doskonale sprawdzają się także w ogrodnictwie oraz rolnictwie. Używa się ich bardzo często w sektorze motoryzacyjnym, a konkretnie do chłodnic w silnikach i instalacjach gazowych.

Największymi zaletami opasek ślimakowych są:

  • łatwość montażu;
  • wytrzymałość mechaniczna i termiczna;
  • ochrona instalacji przed uszkodzeniami mechanicznymi;
  • odporność na działanie rozpuszczalników, smarów i wody morskiej;
  • duża siła zaciskająca.

Ponadto, z uwagi na swoje wyjątkowe właściwości, opaski są używane w środowiskach narażonych na agresywne działanie środków chemicznych. Jeśli natomiast są Państwo zainteresowani kupnem elementów mocujących przewody elastyczne, z twardej gumy, zbrojonych przy pomocy stali, a także pracujących w instalacjach próżniowych i wysokociśnieniowych, to zachęcamy również do zapoznania się z ofertą dotyczącą obejm GBS.

Niezależnie od tego, czy są Państwo amatorami lub profesjonalnymi instalatorami, opaski ślimakowe ułatwią wam prawidłowe łączenie przewodów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i udzielą pomocy przy wyborze odpowiedniego produktu.

Taśma / Zamek

Opaska ślimakowa - Taśma :

  • taśma długości 30m i szerokości 9mm,
  • zamek,
  • wykonane ze stali nierdzewnej.

There are 91 products.

Showing 1-24 of 91 item(s)

Active filters