Uszczelnienia hydrauliczne i simmeringi

Dostępne w naszej ofercie uszczelnienia hydrauliczne i simmeringi to doskonałe uzupełnienie asortymentu, skierowanego do różnych gałęzi przemysłu. Rozmaite rozmiary i parametry pozwalają dostosować je do wielu potrzeb, a wytrzymałe konstrukcje determinują ich trwałość. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania i uniwersalność

Uszczelnień hydrauliczne z naszej oferty

Uszczelnienia hydrauliczne oferowane przez firmę Walor to trwałe i solidne zabezpieczenia, niezawodne nawet w przypadku występowania bardzo wysokich temperatur, ciśnienia czy działających na nie sił poprzecznych. Znajdują one więc zastosowanie w wielu maszynach o napędzie hydraulicznym oraz instalacjach. Oferujemy wysokiej klasy, wykonane w oparciu o najnowsze technologie podkładki miedziane, fibrowe i metalowo-gumowe. Szeroki wybór rozmiarów pozwala no precyzyjne dobranie odpowiadających Państwu parametrów.

Pierścienie do uszczelnień

Gama oferowanych przez nas uszczelnień obejmuje również simmeringi, czyli podkładki wału. Używane są do uszczelniania elementów ruchu obrotowego. Pierścienie te zapobiegają wydostawaniu się na zewnątrz substancji takich jak smary, oleje, ciecze czy gazy. Jednocześnie dzięki nim do wnętrza mechanizmu nie dostają się zanieczyszczenia. Oferowane przez nas wysokiej klasy simmeringi stosuje się w motoryzacji, rolnictwie oraz wielu maszynach.

Proponujemy uszczelnienia hydrauliczne, w tym podkładki miedziane, fibrowe i metalowo-gumowe oraz simmeringi o rozmaitych parametrach.

There are 13245 products.

Showing 1-24 of 13245 item(s)

Active filters