Podkładki miedziane

W naszym katalogu produktów służących do uszczelnień hydraulicznych znajdują się podkładki miedziane. Są to uszczelki, które stosuje się takich konstrukcjach, jak:

  • wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne;
  • przewody do różnych kwasów w temperaturze pokojowej.

Aby dobrze spełniały swe funkcje, nasze podkładki miedziane posiadają plastyczną oraz odporną na urazy mechaniczne i czynniki chemiczne konstrukcję. Oczywiste jest to, że są o wiele trwalsze od podkładek wyprodukowanych na przykład z gumy. Cechują się też wyjątkową antykorozyjnością, co ma istotne przełożenie na ich użyteczność w hydraulice i jest cechą wspólną ich oraz złącz hydraulicznych znajdujących się w naszym katalogu. Ponieważ miedź jest surowcem miękkim i świetnie przewodzącym energię cieplną oraz elektryczną, to takie cechy posiadają także podkładki z niej wytwarzane. Podkładki miedziane produkuje się z pasów miedzianych lub blachy. W tym celu używa się też taśmy miedzianej, którą obrabia się za pomocą metody wykrawania, lecz wtedy do ich wykonywania wykorzystywane są specjalne prasy. Takie nowoczesne maszyny dają możliwość otrzymania podkładek miedzianych o pożądanych kształcie i gładkości, które precyzyjnie odpowiadają wymaganiom klientów.

Gdzie się wykorzystuje podkładki miedziane?

Doskonałej jakości podkładki miedziane są wykorzystywane między innymi w przemyśle:

  • samochodowym;
  • hutniczym;
  • elektrotechnicznym;
  • chemicznym.

Ponadto są jednym z kluczowych elementów budowy maszyn, dlatego zamówienia na ich kupno niezwykle często składają przedsiębiorstwa reprezentujące przemysł maszynowy. Podkładki miedziane są również często stosowane w branży budowalnej, transportowej oraz energetycznej. Gwarantowany przez nas szeroki wachlarz rozmiarów i kształtów podkładek miedzianych pozwala dobrać produkt do konkretnych potrzeb. Przy wyborze tego produktu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na takie parametry jak: grubość pierścienia, szerokość oraz średnica otworu. Nasze podkładki odpowiadają aktualnie obowiązującym normom i wymaganiom jakościowym.

Warto złożyć zamówienie, po to by przekonać się o doskonałej jakości i funkcjonalności naszego produktu!

There are 424 products.

Showing 1-24 of 424 item(s)

Active filters