części silnikowe, mechaniczne

Części przemysłowe – o firmie Walor

Firma Walor istnieje od 1994 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją artykułów przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi łożyska i akcesoria do łożysk, pasy napędowe, uszczelnienia, łańcuchy rolkowe, złączki hydrauliczne oraz wiele innych. Jako jedyni w kraju produkujemy również pierścienie osadcze Segera. Nasza szeroka oferta oraz jej doskonała dostępność zyskują nam uznanie wielu zadowolonych Klientów. Posiadamy potężny magazyn o powierzchni ponad 3000m2, w którym stale dostępnych jest ponad 25 tysięcy produktów. Łącznie zaś nasza oferta liczy sobie około 80 tys. pozycji.


Łożyska dla firm z branż przemysłowych

Zawsze staramy się jak najlepiej zabezpieczać potrzeby naszych Klientów. Dbamy o ciągłość dostaw i szybką oraz rzetelną realizację wszystkich zamówień. Jakość naszych towarów poddajemy regularnym kontrolom, sprzedajemy również wyłącznie asortyment produkowany zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki temu od lat podtrzymujemy zaufanie wielu odbiorców.

W trosce o najwyższą jakość usług zatrudniamy wyłącznie kompetentnych pracowników. Chętnie i skutecznie dzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając w wyborze odpowiednich elementów oraz udzielając kompleksowych informacji o produktach. Nasi pracownicy, obok bogatej oferty handlowej i atrakcyjnych warunków współpracy, to największy atut firmy Walor.

Zapraszamy do współpracy!

budynek walor przód
budynek walor bok