Smarowniczki

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą smarowniczek, czyli elementów przeznaczonych do dawkowania smaru. Ich obecność jest niezbędna do prawidłowej pracy maszyn i urządzeń. W wyniku działania poszczególnych części maszyn dochodzi do tarcia, a to wpływa na ich uszkodzenia. Smarowniczki dozują olej oraz inne preparaty, chroniąc tym samym elementy sprzętu przed awarią.

Nasza firma dba o jakość dostarczanych smarowniczek. Oferowane produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Smarowniczki dostępne w naszej ofercie

W naszym asortymencie znajdą Państwo smarowniczki kulkowe ciśnieniowe:

  • z główką stożkową proste PN-76/M86002 — przeznaczone są do smarowania pod ciśnieniem, wykonane są ze stali automatowej;
  • z główka stożkową kątowe PN-76/M86003 — wykonane pod kątek 45 lub 90 stopni, stosowane do smarowania elementów pod wysokim ciśnieniem;
  • z główką płaską PN-76/M86043 — sprawdzają się w miejscach, w których potrzebna jest spora warstwa smaru, przeznaczone do smarowania pod wysokim ciśnieniem;
  • wykonane ze stali lub mosiądzu.

Jeśli szukają Państwo firmy, która dostarcza produkty z zakresu smarowania, zachęcamy skorzystać z naszej oferty. W przypadku pytań zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z naszym zespołem. Udzielimy dodatkowych informacji.

Smarowniczki ze stali nierdzewnej

Przygotowana przez naszą firmę oferta obejmuje między innymi smarowniczki ze stali nierdzewnej. Zastosowanie na etapie produkcji tego rodzaju materiału gwarantuje produktom ogromną trwałość. Dzięki temu, jak łatwo można się domyśleć, nie ulegają one korodowaniu. Gdzie konkretnie można zastosować tego rodzaju artykuły? Smarowniczki wykorzystywane są między innymi w branży motoryzacyjnej oraz w przemyśle. W pierwszej z wymienionych montowane są one na przykład w przegubach, łożyskach kulkowych czy sworzniach. Jeśli chodzi z kolei o przemysł, to w tym przypadku instaluje się je w wałach, łańcuchach i wielu innych elementach. Warto jednak dodać, że smarowniczki często kupowane są także przez Klientów indywidualnych, którzy wykorzystują je między innymi do serwisowania urządzeń domowych. W przypadku zainteresowania produktami zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Smarowniczki dla przemysłu

Technika smarowania jest jednym z najważniejszych aspektów w utrzymaniu maszyn i urządzeń przemysłowych w sprawnej kondycji. Firma Walor oferuje szeroką gamę produktów dedykowanych do efektywnego smarowania, w tym smarowniczki, które stanowią kluczowe narzędzie w tej kategorii. Wykorzystując smarowniczkę, można precyzyjnie dostarczyć smar do newralgicznych punktów maszyny, minimalizując tym samym ryzyko nadmiernego zużycia czy awarii. W przypadku łańcuchów napędowych, nasze smarowniczki zapewniają równomierną aplikację smaru, co jest niezbędne do ich efektywnego działania i przedłużenia żywotności.

Nasze smarowniczki zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych zastosowaniach i są dostępne w wielu wersjach, od manualnych po automatyczne. Zaawansowane materiały, z których są wykonane, gwarantują długą żywotność i niezawodność. Każda smarowniczka w naszej ofercie jest łatwa w obsłudze i umożliwia precyzyjne dozowanie, co jest niezwykle ważne w wymagających zastosowaniach przemysłowych.

Istnieje 36 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 36 elementów

Aktywne filtry