Simmeringi NAK

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi Simmeringi NAK. To wysokiej jakości pierścienie uszczelniające wirujące części maszyn. Znajdują one zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu, w tym między innymi w:

  • motoryzacji: w piastach, wałach, skrzyniach biegów, silnikach, wałkach rozrządu, sprężarkach, pompach olejowych,
  • rolnictwie: w ciągnikach i maszynach rolniczych, w pompach, w układach napędowych silników elektrycznych, przekładni,
  • sprzęcie AGD: wszędzie tam, gdzie wymagane są materiały dobrze znoszące działanie wody i środków piorących oraz wysoką temperaturę,
  • przemyśle spożywczym: bezpieczne biologicznie uszczelnienia z kauczuku silikonowego.

Simmeringi NAK doskonale zabezpieczają części maszyn przed wydostawaniem się na zewnątrz substancji znajdujących się we wnętrzu maszyny: smarów, olejów, cieczy, gazów oraz przenikaniem zanieczyszczeń do jej wnętrza. Dobór właściwego produktu, a szczególnie właściwego materiału uszczelnienia, zależy od rodzaju uszczelnianego medium i jego temperatur, a także od prędkości obwodowej wału, obciążenia ciśnieniowego oraz spowodowanego tarciem wzrostu temperatury.

Uszczelnienia simmering

Uszczelnienia simmering nazywane są również pierścieniem Simmera. Produkowane są z wysokiej jakości gumy i usztywnienie dodatkowo metalową wkładką. Sprawdzają się szczególnie w połączeniach ruchomych oraz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi prędkościami. Uszczelnienia simmering przystosowane są do pracy w temperaturach od -30 do 110 stopni Celsjusza. Simeringi składają się z metalowej wkładki usztywniającej, wargi uszczelniającej, elastomerowej powłoki oraz sprężyny zaciskowej.

Na naszej stronie znajdują się oznaczenia uszczelnień typu simmenrig, np. Simmering 28x40x10 TC NBR, co oznacza:

  • 28 mm — średnica wewnętrzna,
  • 40 mm — średnica zewnętrzna,
  • 10 mm — wysokość,
  • TC — odmiana konstrukcji,
  • NBR — rodzaj materiału.

Czy konieczne jest smarowanie uszczelnień typu simmering?

Smarowanie simmeringów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jest ważne i konieczne. Posmarowanie powierzchni olejem wpłynie na lepsze dopasowanie między gumą a metalem, a tym samym zapewni większą szczelność.

Zachęcamy do obejrzenia całej naszej oferty. Zapewniamy szeroki wybór produktów uszczelniających.

Co wyróżnia nasze simmeringi NAK?

Szeroki wybór różnego rodzaju simmeringów NAK nie jest jedyną zaletą naszej oferty. Na szczególną uwagę zasługuje także jakość wspomnianych produktów, która jest ich cechą charakterystyczną. Wynika to między innymi z wysokogatunkowych materiałów wykorzystywanych do ich produkcji. Dzięki temu zapewniają one najwyższy poziom izolacji i mogą być wykorzystywane nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Warto również zaznaczyć, że simmeringi NAK z naszej oferty dostępne są w atrakcyjnych cenach, niezależnie od tego, który model produktu Państwo wybiorą. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani zakupem lub macie dodatkowe pytania dotyczące tego rodzaju produktów, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Istnieje 13453 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 13453 elementów

Aktywne filtry