Łańcuchy napędowe i łańcuchy rolkowe

Oferujemy łańcuchy napędowe i rolkowe w niemal każdym typie, które zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi i amerykańskimi. Poszczególne łańcuchy różnią się między sobą poziomem wytrzymałości. Do ich produkcji wykorzystano wysokogatunkową stal. Na specjalne życzenie Klientów dostarczamy również łańcuchy ze stali nierdzewnej. Wszystkie te materiały są odporne na korozje. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat oferty.

Oferta łańcuchów rolkowych

Łańcuchy rolkowe posiadają uniwersalne zastosowanie, zarówno w przemyśle, jak i rolnictwie. Ich konstrukcje są trwałe, ponieważ do ich produkcji wykorzystano odporne na duże obciążenia rolki, sworznie i płytki.

Oferujemy łańcuchy rolkowe NAK TECHNOLOGY:

  • jedno-, dwu- i trzyrzędowe w zakresie podziałek od 1/4" do 1 1/2",
  • standardowe i wzmacniane H - wykonane w standardzie BS i ANSI,
  • dostępne wymiary: 04B, 05B, 06B, 08B, 10B, 12B, 16B, 16BX, 20B, 24B, 08A, 10A, 12A, 16A, 20A, CA650,
  • ogniwa złączne o powyższych wymiarach: proste z zamkiem sprężynowym lub zawleczkami, wygięte – półogniwo.

Wszystkie komponenty łańcuchów rolkowych zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów (m.in. odpornych na korozję), co wpływa na dużą wytrzymałość oraz długą żywotność łańcucha. Dzięki temu są również odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Proponowane produkty przeznaczone są do pracy z dużymi obciążeniami. Redukują drgania oraz uderzenia, co przekłada się na płynną pracę mechanizmu. Łańcuchy rolkowe są łatwe w obsłudze oraz proste w montażu. Dają gwarancję bezpiecznego użytkowania.

Oferta łańcuchów napędowych

W naszej ofercie znajdą Państwo łańcuchy napędowe wyróżniające się długą żywotnością. Sprzedajemy m.in. modele przystosowane do stosowania przy dużych obciążeniach. Oferujemy także łańcuchy napędowe przystosowane do pracy w trudnych warunkach, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Model ten znajduje zastosowanie m.in. w miejscach narażonych na działanie wody, zasad i kwasów.

Łańcuchy napędowe to elementy wykorzystywane do przeniesienia napędu, stosowane w niemal każdej gałęzi przemysłu. Aby przyczyniały się do prawidłowej i bezawaryjnej pracy maszyny, muszą wykazywać się wyjątkową wytrzymałością oraz odpornością na trudne warunki atmosferyczne, czy chemiczne. W ofercie posiadamy modele różniące się między sobą parametrami, dlatego z pewnością wybiorą Państwo odpowiedni produkt. Oferujemy łańcuchy napędowe jedynie od renomowanych producentów, co daje gwarancję długiej sprawności.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Ogniwa do łańcuchów rolkowych i prostych

Klienci naszej firmy mogą zaopatrzyć się u nas nie tylko w łańcuchy rolkowe oraz proste. Osoby, które postanowią skorzystać z przygotowanej oferty, znajdą u nas również akcesoria i komponenty pozwalające na naprawę tego rodzaju artykułów. Jakie konkretnie produkty posiadamy? Są to między innymi ogniwa proste oraz półproste, półspinki czy zapinki. Dzięki temu w przypadku zepsucia się komponentu nie ma konieczności wymiany całego łańcucha. Wystarczy bowiem rozpiąć obecną zapinkę, wybić uszkodzone ogniowo oraz zastąpić je nowym i ponownie zamontować zapinkę. Dzięki temu w prosty sposób będzie można usunąć uszkodzenia i przywrócić łańcuch do pełnej sprawności. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wykonanie omawianych prac nie osłabia całego komponentu. Funkcjonuje on bowiem tak samo wydajnie i jest podobnie trwały, jak fabrycznie nowy element.

Szeroka oferta łańcuchów rolkowych i napędowych

Łańcuchy napędowe i łańcuchy rolkowe to nieodzowne elementy w wielu maszynach i urządzeniach, które wymagają przeniesienia ruchu obrotowego. Oferujemy szeroki wybór łańcuchów napędowych i łańcuchów rolkowych o różnych parametrach i zastosowaniach. W ofercie firmy znajdują się między innymi łańcuchy napędowe prostoliniowe, łańcuchy napędowe zębate, łańcuchy napędowe zgrzebłowe, łańcuchy napędowe z zamkniętymi ogniwami, łańcuchy rolkowe jednorzędowe, łańcuchy rolkowe dwurzędowe, łańcuchy rolkowe trójrzędowe czy łańcuchy rolkowe specjalne.

Jako doświadczony partner w dystrybucji artykułów przemysłowych, dbamy także o prawidłową eksploatację i konserwację łańcuchów napędowych oraz łańcuchów rolkowych, dlatego oferujemy profesjonalną technikę smarowania. W naszej ofercie znajdują się smarownice, smarowniczki, węże i końcówki do smarowania centralnego oraz różne rodzaje smarów. Zapewniamy także fachową pomoc i kompleksowe doradztwo w zakresie doboru, montażu i obsługi łańcuchów napędowych oraz łańcuchów rolkowych.

Istnieje 325 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 325 elementów

Aktywne filtry