Opaski przegubowe

Nasza firma zapewnia szeroką ofertę opasek przegubowych o różnych średnicach. Proponowane produkty posiadają elementy zaciskowe, które stosowane są przede wszystkim w motoryzacji. W asortymencie znajdują się opaski przegubowe:

  • produkowane z taśmy o szerokości 7 mm,
  • dostępne średnice ø: A1: 25-40 mm oraz A2: 60-120 mm,
  • wykonane ze stali nierdzewnej,
  • o wysokim stopniu szczelności,
  • o ergonomicznej konstrukcji, która jest łatwa w obsłudze.

Opaski służą do stworzenia pewnego i skutecznego połączenia. Ich funkcją jest zabezpieczenie przegubów przed zabrudzeniami i uszkodzenia oraz ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. Przeguby odpowiedzialne są za napędzenia koła w ruch obrotowy, dlatego ich prawidłowy stan jest kluczowy dla bezawaryjnej pracy maszyny.

Zajmujemy się sprzedażą opasek zaciskowych do przegubów, które zapewniają ścisłe przyleganie. Dzięki czemu praca całego podzespołu jest bezpieczna, płynne i bezawaryjna. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub poprzez gotowy formularz. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji dotyczących asortymentu.

Opaski przegubowe proste w montażu

Istotną zaletą proponowanych przez nas opasek przegubowych jest ich niezwykle prosty montaż. Jak zatem go wykonać? Wystarczy użyć do tego specjalistycznych szczypiec. Pozwalają one przede wszystkim na znaczne usprawnienie pracy. Dzięki nim opaski można bowiem błyskawicznie zacisnąć i co ważne, zrobić to wyjątkowo precyzyjnie. Zdecydowanie łatwiej jest bowiem zapiąć je w określonym miejscu, a ryzyko ich przesunięcia znacznie spada. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dzięki użyciu wspomnianych wcześniej szczypiec, łatwiej jest również zdemontować istniejące już opaski. Jeśli zatem szukają Państwo omawianych produktów, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wśród dostępnych produktów znajdują się również inne artykuły wykorzystywane do szczelnego łączenia komponentów, w tym między innymi opaski ślimakowe. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Aktywne filtry