Łożyska kulkowe samonastawne

Prezentujemy Państwu całkowicie nowy typ produktów energooszczędnych - łożyska kulkowe samonastawne. Elementy te pozwalają na zmniejszenie momentu tarcia nawet o 1/3 w porównaniu do standardowych modeli. Modele Y w klasie E2 mogą zmniejszyć ten czynnik nawet o połowę! To wszystko dzięki innowacyjnej technologii i nowatorskiej konstrukcji, w której zastosowane zostały nowoczesne i precyzyjnie wykonane uszczelnienia stykowe, a także specjalny smar plastyczny charakteryzujący się niskim poziomem tarcia. Struktura oferowanych komponentów została zaprojektowana w taki sposób, aby dzięki wykorzystaniu łożysk możliwe było zoptymalizowanie, a w konsekwencji zmniejszenie strat spowodowanych przez tarcia. Co ważne, mimo tych właściwości prezentowane produkty zachowują równie wysoką trwałość użytkową co modele standardowe. Specjalna konstrukcja pozwala również na redukcję temperatury łożysk samonastawnych w trakcie pracy nawet o 1/3. To z kolei pozwala na zwiększenie trwałości eksploatacyjnej zastosowanego smaru plastycznego, co wpływa bezpośrednio na zwiększenie trwałości i żywotności samego łożyska.

W naszej ofercie znajdą Państwo elementy w szerokiej rozpiętości rozmiarów, które można swobodnie dopasować do własnych potrzeb i eksploatowanych właśnie urządzeń. Uniwersalność rozmiarów sprawia, że elementy te można stosować zamiennie z modelami podstawowymi. Wykorzystuje się je także do modernizacji istniejących maszyn i podnoszenia wydajności nowych systemów. Oferujemy produkty w wymiarach metrycznych i calowych. To energooszczędne produkty, które wykorzystuje się przede wszystkim w miejscach, w których zużycie energii ma istotne znaczenie dla pracy całego zakładu. Najlepsze parametry pracy osiągają jednak w warunkach niskiego lub średniego zanieczyszczenia. Należy więc zadbać o to, aby w układach zachowana była czystość.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy podjąć optymalną decyzję.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej