Chlapacze gumowe

Nasza firma dostarcza chlapacze gumowe, których funkcją jest zatrzymywanie zanieczyszczeń, takich jak błoto, smog, piach, żwir i wiele innych. Chlapacze służą do ochrony nadwozia przed uszkodzeniami i zniszczeniami powłoki lakierniczej. Produkty te wykonane są z wysokiej jakości gumy, co sprawia, że służą przez długi czas, są odporne na działanie niskich temperatur oraz wytrzymują intensywną eksploatację.

Produkty przydają się zwłaszcza w pojazdach rolniczych, lawetach samochodowych, maszynach budowlanych oraz wszystkich innych pojazdach poruszających się po trudnym terenie.

Odboje

W asortymencie znajdą Państwo również gumowe odboje, które stanowią niezbędny element wyposażenia naczep oraz pojazdów pracujących w trudnych warunkach. Produkty znajdują zastosowanie także w garażach i magazynach. Odboje służą do pochłaniania siły uderzenia oraz jej równomiernego rozkładania. Dzięki temu pojazdy chronione są przed ciężkimi uszkodzeniami. Oferujemy produkty w różnych rozmiarach i kształtach, do różnych zastosowań. Odboje odporne są na działanie wysokich oraz niskich temperatur.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Chlapacze gumowe do pojazdów rolniczych i budowlanych

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, chlapacze gumowe doskonale sprawdzą się do montażu między innymi w pojazdach rolniczych i budowlanych. Z czego to wynika? Przede wszystkim z tego, że obie grupy pojazdów zwykle poruszają się po nieutwardzonych drogach lub całkowicie poza nimi. W związku z tym są one wyjątkowo narażone na zachlapanie błotem czy osadzane się na ich powierzchni kurzu. Niestety ich nadmiar na powierzchni karoserii ma wyjątkowo negatywny wpływ na jej żywotność. Właśnie dlatego warto stosować omawiane komponenty, które pomagają utrzymać pojazd w czystości. Chlapacze gumowe do pojazdów rolniczych i budowlanych warto stosować również z innych powodów. Wśród nich jest również bezpieczeństwo. Poruszanie się pojazdem z kołami pokrytymi błotem po drodze publicznej mogłoby spowodować obsypywanie się kawałków ziemi na jadące z tyłu samochody. Stosowanie chlapaczy skutecznie jednak temu zapobiega, ponieważ ewentualne błoto zostaje rozproszone tuż przy powierzchni asfaltu.

Aktywne filtry