Opaski i obejmy

Kompleksowa oferta firmy Walor to również różnorodne opaski i obejmy. Są to elementy służące do mocowania rozmaitych przewodów oraz połączeń instalacji. Łatwość zastosowania, wytrzymałość i wszechstronność to jedne z najważniejszych cech, jakie charakteryzują te produkty. Oferujemy bardzo wiele typów i rozmiarów opasek i obejm do różnych zastosowań – zarówno elastycznych kabli, jak i sztywnych rur.

Opaski i obejmy o wszechstronnym zastosowaniu

Szeroka oferta naszej firmy to opaski i obejmy o wszechstronnym zastosowaniu. Obejmy GBS nadają się szczególnie do mocowania przewodów elastycznych, także zbrojonych. Ich wyprofilowane krawędzie zapobiegają uszkodzeniom połączeń. Nadają się idealnie do stosowania przy instalacjach wysokociśnieniowych i próżniowych. Obejmy GBS charakteryzuje bardzo wysoka wytrzymałość.

Opaski ślimakowe sprawdzają się idealnie do łączenia przewodów w instalacjach wodnych, powietrznych i gazowych.

W naszej ofercie znajdują się również zaciskowe opaski przegubowe z taśmy nierdzewnej, stosowane przede wszystkim w motoryzacji oraz uniwersalne stalowe opaski ball-lock i popularne opaski kablowe wykonane z poliamidu. Proponujemy także taśmy i zamki w rolkach – idealne wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać obejmę o dużej średnicy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Walor i zapoznania się z naszym wysokiej klasy asortymentem.

Istnieje 344 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 344 elementów

Aktywne filtry