Podkładki miedziane

W naszym katalogu produktów służących do uszczelnień hydraulicznych znajdują się podkładki miedziane. Są to uszczelki, które stosuje się takich konstrukcjach, jak:

  • wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne;
  • przewody do różnych kwasów w temperaturze pokojowej.

Aby dobrze spełniały swe funkcje, nasze podkładki miedziane posiadają plastyczną oraz odporną na urazy mechaniczne i czynniki chemiczne konstrukcję. Oczywiste jest to, że są o wiele trwalsze od podkładek wyprodukowanych na przykład z gumy. Cechują się też wyjątkową antykorozyjnością, co ma istotne przełożenie na ich użyteczność w hydraulice i jest cechą wspólną ich oraz złącz hydraulicznych znajdujących się w naszym katalogu. Ponieważ miedź jest surowcem miękkim i świetnie przewodzącym energię cieplną oraz elektryczną, to takie cechy posiadają także podkładki z niej wytwarzane. Podkładki miedziane produkuje się z pasów miedzianych lub blachy. W tym celu używa się też taśmy miedzianej, którą obrabia się za pomocą metody wykrawania, lecz wtedy do ich wykonywania wykorzystywane są specjalne prasy. Takie nowoczesne maszyny dają możliwość otrzymania podkładek miedzianych o pożądanych kształcie i gładkości, które precyzyjnie odpowiadają wymaganiom klientów.

Gdzie się wykorzystuje podkładki miedziane?

Doskonałej jakości podkładki miedziane są wykorzystywane między innymi w przemyśle:

  • samochodowym;
  • hutniczym;
  • elektrotechnicznym;
  • chemicznym.

Ponadto są jednym z kluczowych elementów budowy maszyn, dlatego zamówienia na ich kupno niezwykle często składają przedsiębiorstwa reprezentujące przemysł maszynowy. Podkładki miedziane są również często stosowane w branży budowalnej, transportowej oraz energetycznej. Gwarantowany przez nas szeroki wachlarz rozmiarów i kształtów podkładek miedzianych pozwala dobrać produkt do konkretnych potrzeb. Przy wyborze tego rodzaju artykułów należy zwrócić uwagę przede wszystkim na następujące parametry: grubość pierścienia, szerokość oraz średnica otworu. Nasze podkładki odpowiadają aktualnie obowiązującym normom i wymaganiom jakościowym.

Warto złożyć zamówienie, po to by przekonać się o doskonałej jakości i funkcjonalności naszego produktu!

Podkładki miedziane w naszej ofercie

Oferujemy uszczelniające podkładki miedziane w różnych wymiarach. W naszym asortymencie znajdą Państwo podkładki o różnych średnicach, wykonane w sposób precyzyjny, gwarantujące maksymalny poziom uszczelnienia. Klienci sięgają po ten rodzaj uszczelnienia ze względu na plastyczne właściwości miedzi. Miedziana podkładka w pewien sposób dopasowuje swój kształt do śruby, dzięki czemu elementy jeszcze lepiej do siebie przylegają. Drugą ważną właściwością podkładek miedzianych jest przewodnictwo prądu elektrycznego. Sprawia to, że proponowane produkty mogą służyć m.in. jako element w przyłączach kabli lub klem akumulatorów.

Produkujemy podkładki miedziane, które charakteryzują się dużą odpornością na środki chemiczne. W związku z tą właściwością można je wykorzystywać między innymi do uszczelniania przewodów paliwowych oraz olejowych.

Podkładki miedziane w różnych rozmiarach

Jedną z największych zalet przygotowanej przez nas oferty jest szeroki wybór rozmiarów podkładek miedzianych. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, odpowiedni dobór tego rodzaju produktów ma ogromne znaczenie. Wybierając towary z naszego sklepu, nie muszą się jednak Państwo obawiać, że nie znajdziecie podkładki o pożądanej grubości pierścienia czy szerokości otworu. Posiadamy bowiem wiele modelów produktów, które w prosty sposób można dopasować niemal do dowolnego komponentu. Warto również zaznaczyć, że niezależnie od rozmiaru, każdy rodzaj podkładki miedzianej dostępny jest w atrakcyjnej cenie. W przypadku zainteresowania ofertą zachęcamy do zakupu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji również w przypadku jakichkolwiek pytań.

Istnieje 440 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 440 elementów

Aktywne filtry