Pasy wielorowkowe

Znajdujące się w tej kategorii pasy wielorowkowe zostały zaprojektowane z myślą o pracy w układach napędowych i rozmaitych systemach transportowych. Dzięki specjalnej konstrukcji pasy utrzymują się na kołach, zapewniając stabilną, płynną, a co za tym idzie efektywną pracę różnego rodzaju urządzeń. Mimo swych niewielkich gabarytów gwarantują świetną wydajność w przemysłowych napędach wieloklinowych.

Wśród głównych atutów oferowanych produktów znajdują się przede wszystkim: odporność na rozciąganie, a także działanie skrajnych temperatur czy szkodliwych olejów. Dzięki swojej budowie mogą być z powodzeniem wykorzystanie w mniej precyzyjnych przekładniach. Stosowane są między innymi w obrabiarkach, szlifierkach, prasach, maszynach włókienniczych, mikserach, jak również w odkurzaczach i innych artykułach gospodarstwa domowego.

Opisywane pasy wielorowkowe są zdolne do przenoszenia mocy nawet do 600 kW! Zapewniają pełną stabilność pracy nawet przy bardzo wysokich obrotach, eliminując ryzyko nadmiernego nagrzewania się materiału oraz zapewniając skuteczną redukcję przeciążeń. Elementy te mogą pracować na kołach pasowych o niewielkich średnicach. Dużą zaletą jest ich cichobieżność, a także redukcja wibracji i trzepotania pasa. Warto zwrócić uwagę na niewielkie koszty eksploatacyjne, a także oszczędność powierzchni i możliwość zmniejszenia gabarytów układów napędowych, dzięki niewielkim wymiarom oferowanych pasów. To akcesoria charakteryzujące się dużą żywotnością, osiągniętą dzięki znakomitej zdolności do przenoszenia znacznych obciążeń.

Nasi Klienci mogą wybierać odpowiednie produkty spośród szerokiej gamy profesjonalnych pasów wielorowkowych. Jeśli zastanawiają się Państwo nad konkretnymi elementami i aspektami technicznymi zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zobacz również: pasy klinowe

Istnieje 1326 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 1326 elementów

Aktywne filtry